Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čemu mám věřit..?

Dobrý den,
chtěl bych si zakoupit určitý notebook, který je ve slevě... a už moc kusů není..
Na daném internetovém obchodu (alza) je psané že má procesor 2,2 GHz... a na Acer píšou 1,7GHz... Čemu mám věřit? Má to RAM 4GB a grafiku dobrou, potřebuju to do školy a nejtěžší hra na PC co bych na tom hrál je WoT odkaz na systémové požadavky zde.. update
Minimální jsou 2,2 ale možná by to s malými snímky za sekundu (FPS) utáhlo, či?

Děkuji za radu, potřebuji ji hodně rychle, je tam pár kusů! Díky, naschledanou

do školy nutně potřebuješ notebook, abys mohl hrát hry.
ten herní notebook musí být acer (nespíš popelnicový krám z řady aspire), protože to jsou samozapékací plastové shity, tak ať chcípne co nejdřív.

klidně si to kup, vyhazovat ten neznámý shit budeš ty.

Jednou jsem někde četl, že má Acer 7 let. Z toho 5 let nefunkční ve skříni, protože mu kleknul těsně po záruce a za opravu chtěli 3 000 :-)
Já mám takto v šuplíku HP. Ale sloužil 3 roky. Pak se přestal dobíjet a místo konektoru na kabel za 150 Kč chtěli měnit celou základní desku, jelikož tam je ten konektor (co se podělává často u těchto modelů) přidělaný napevno.