Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS SQL server, uživatel a heslo?

Jedná se o součást XP Embedded Studia, kdy se instaluje i (omezený) MS SQL Server.

Mám skript .vbs, který se dokáže k tomuto SQL serveru připojit, ale vyžaduje uživatelské jméno a heslo. Tento server se však instaluje jako součást Studia a žádný uživatel (SQL serveru) ani heslo se při instalaci nezadává (opravdu!).

Dá se nějak ten uživatel a potřebný heslo "vyšpekulovat"? Hledal jsem na netu, hledal jsem v registrech a nenašel jsem nic.

Za každou pomoc děkuji.

Pavel

Mám nainštalované Visual Studio 2005, ale "trial" mi skončil a nejako ma to nechytá, takže pôjde preč, ale toto chcem napísať:

Odkedy som ho nainštaloval a zadám v TC cestu k počítaču v sieti, či už s názvom (cd\\msx) alebo IP, tak pýta na klientskom počítači tiež heslo. Skúsim som zvedavý.