Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pagefile na začátek disku

Prosím o radu jak přesunout pagefile na začátek disku, nejlépe jestli na to není soft pro winXP. Neřeším zde zda pagefile používat nebo ne (to jen pro některé šťouraly). Vím jen, že dříve to uměl speed defrag od nortona, ale chtěl bych něco pod winXP a nejlépe free.

Ano, maly ale sikovny program VoptXP umi presunout swap file na zacatek HDD, kde je rychlost az 2x vyssi nez na jeho konci...

Takze jsem to tak udelal (mmch. na starem nb P166MMX s 2,1GB HDD a WIN98SE to bylo docela znat) a stacila mi na to trial 30d verze VoptXP.

Docela uzitecny tuning tip, zvlaste pro starsi PC. :!: