Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP PROBOOK 450 vs Packard Bell EasyNote LV11HC-B964G1TMnks NX.C26ES.006

Lidi nedivte se mu ... když si člověk přečte a uvěří takové srágory ...
PB: Notebook přináší skvělou rovnováhu mezi elegantním designem a vysokým výkonem, dokonale nahradí stolní počítač a stane se multimediálním centrem vašeho domova.

Za mě ani jeden notes. Chceš hrát? Tak si ušetři na herní Dell.

No je hra a hra..nějaký novinky? externí monitor?
Mám Pavilion s o něco slabši kartou, s často omýlanýma hrama typu world of warcraft, league of legends to problém mít nebude. Pokud na tom plánuješ hrát novinky tak to bude o kompromisech..osobně náročnější hry z 2013/14 nastavuju maximálně na střední detaily
Se značkou ti neporadím, mýmu se po pár měsících vylámalo částečně žebrování u ventilátoru a odešla klávesnice, zase 2 ProBooky v rodině fungujou téměř bez problému léta

O špatném HP chlazení jsme se tu nejednou zmiňoval, ale stejně to nechápu, to jis toho paviána znásilňoval či co? Jak k otmu mohlo dojít?

ms:
Přesně tak. Když si chce dítě hrát, tak ať jde brigádničit a pozná jak tvrdé kůrky chleba má. Až si našetří na herní notebook, když už ten notebook tak nezbytně nutně potřebuje, tak ať si koupí stroj k tomu předurčený.

No nejlíp ho řešený zrovna nemá, zadýchává se i normálně na stole, pokud neni podložená zadní část. S podložkou + když se o něj člověk stará tak dokáže běhat se slušnýma teplotama vcelku i tiše, když se po něm teda nechce nereálně moc..
Sám nevím, prostě jsem jednou objevil že 3/4 těch žeber je zespoda prasklých, pravděpodobně z přenášení. Pár jsem jich omylem vlastní vinou dorazil, ale ta plastová konstrukce celkově je odfláklá a tak stačí opravdu málo..
Já osobně bych se s ním klidně trochu potrápil znova, jako ne tolik náročnýmu hráči mo tyhle průměrný notebooky přijdou dostačující, do alienu stejně tazatel nepujde..
Co Lenovo? Na Thinkpady jsem neslyšel skoro špatný slovo, ale záleží na cenovým stropu

Čím více se budou ti herní hošíci směřovat do herních strojů k tomu předurčených, tím více zdejší poradna stoupne na úrovni. :i:

Lenovo není špatná volba, nicméně s každým dalším manažerským rozhodnutím to jde k horšímu. Holt časy a lidé se mění a opěvovaná kvalita bývalého IBM Thinkpad s tím ...
Prakticky se pohybuju v relacích >30000 Kč a tam se s Delli a Lenochodem zásadně vedle nešlápne.