Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP PROBOOK 450 vs Packard Bell EasyNote LV11HC-B964G1TMnks NX.C26ES.006

Lidi nedivte se mu ... když si člověk přečte a uvěří takové srágory ...
PB: Notebook přináší skvělou rovnováhu mezi elegantním designem a vysokým výkonem, dokonale nahradí stolní počítač a stane se multimediálním centrem vašeho domova.

Za mě ani jeden notes. Chceš hrát? Tak si ušetři na herní Dell.