Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc pri skladaní PC?

Dobrý deň.Prosím vás o pomoc.

Skladám si PC....Mal som už pár návrhov no všetky ste mi zmietli zo stola a povedali že by to nešlapalo až tak ok....
Tak vás prosím o návrhy čo by bolo dobré a tak:
Už mám skrinku:evolve-k4-d372192.htm
Podmienky pre PC!:Musí tam byť intel-core i5
:Grafika od Nvidie
:Do 600 e (bez skrinky)
:8 GB ram
:1 TB HDD
Skúsil by to niekto prosím zoskladať se vším všudy?....Ak hej bol by som vám moc vďačný,okrem ceny,procesora a grafiky máte voĺnú ruku :)

Moc ďakujem!

loading...

Aha, další hošík, co zkouší co všechno tu lidi všechno vydrží. Ani bych se nedivil, kdyby i v tomto měl prsty.

Už mám skrinku "Erosvolveo"

Provokace, nebo mentální nedostatečnost. Dál nemá jakoukoliv cenu pokračovat, protože to povede k nesplnění přání frikulínka a k zlostnému zakládání dalších nesmyslných vláken.
Pozn.: Dneska jsem nechtěl zvracet, při pohledu na tu hrůzu jen tak tak!