Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc pri skladaní PC?

Dobrý deň.Prosím vás o pomoc.

Skladám si PC....Mal som už pár návrhov no všetky ste mi zmietli zo stola a povedali že by to nešlapalo až tak ok....
Tak vás prosím o návrhy čo by bolo dobré a tak:
Už mám skrinku:evolve-k4-d372192.htm
Podmienky pre PC!:Musí tam byť intel-core i5
:Grafika od Nvidie
:Do 600 e (bez skrinky)
:8 GB ram
:1 TB HDD
Skúsil by to niekto prosím zoskladať se vším všudy?....Ak hej bol by som vám moc vďačný,okrem ceny,procesora a grafiky máte voĺnú ruku :)

Moc ďakujem!

loading...

Aha, další hošík, co zkouší co všechno tu lidi všechno vydrží. Ani bych se nedivil, kdyby i v tomto měl prsty.

Už mám skrinku "Erosvolveo"

Provokace, nebo mentální nedostatečnost. Dál nemá jakoukoliv cenu pokračovat, protože to povede k nesplnění přání frikulínka a k zlostnému zakládání dalších nesmyslných vláken.
Pozn.: Dneska jsem nechtěl zvracet, při pohledu na tu hrůzu jen tak tak!

Ta skrin je fakt husta, 80mm ventilator vzadu nevim, jestli se smat nebo brecet. Nechapu, ze to vubec nekde prodavaji, ale ze si to nekdo koupi ....
(Skrin zahod a zacni znova.)