Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze přeinstalovat Win. 8.1

Zdravím.
Už jsem několikrát přeinstalovával Windows a vždy bez problému. Nyní mám nainstalované Windows - Core a chtěl bych je přeinstalovat na Windows Pro.Problém je v tom, když při instalaci se dostanu na okno, kde zadám, kde winy nainstalovat, umístění zadám oddíl C , vypíše se hláška "Systém Windows se nedá nainstalovat do umístění, které jste vybrali" Chyba 0x80300024. I když jsem tento oddíl zformatoval, stále to nejde nainstalovat.
Děkuji za každou odpověď

Ak inštaluješ 64 bitový OS W8 na predchádzajúci OS 64 bit.,, tak odstráň cestou externého média po nabútovaní PC oddiely (partície). Prvá je boot, písm. C:\ a druhá pod písmenom D:\ už s pôvodným systémom. Následne naformátuj aktívnu a primárnu partíciu alokačnou tabuľkou NTFS. Pri čistej a novej inštalácii na zavádzací, logický hdd, sa ti postará systém o správne rozdelenie hdd na aktívnu partíciu o veľkosti: 350MB (nebude označená písmenom vo W8/64) a primárnu partíciu C:\ na ktorej bude inštalovaný OS W8.x.x/64 bit.
--
V prípade 32 bitového systému sa vytvorí iba oddiel C:\.

stiahni si: http://www.acronis.cz/domacnosti-a-kancelare/produ kty/disk-director-home/ a vytvor si boot cd
ešte sa ti zide
potom nabotuješ a v programe uvidiš cely disk s jeho oddielmi(riad sa ale velkostami nie pismenami-bacha je to v nom zmenene)ten zavadzač spojiš s terarajšim C(system) a ako celok to sformatuješ
neviem čo to maš ale ak tam bol original už Wista8x tak to secure nemusiš vypinat ale pravdepodobne aj tak nemaš origo kluč na W-pro tak ho vypni v biose(google-secure boot on-off)
Inak ta rada na žive.cz ti zlikviduje cely disk ale ak maš zalohu svojich dat možeš ist do toho :-D:-D:-D