Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pri stlačení tlačidla na spustenie pc nereaguje

Zdravím, mám dosť veľký problém. Mám ntb hp G62. Dnes som sa hral dotu a počas hry sa vypol pc z ničoho nič. Keď som sa pokúsil o opätovné zapnutie, pc nereagoval, len zafúkal ventilátor a hneď sa vypol. Neviete čo by to mohlo byť? Osobne si myslím, že hdd asi vypovedal.

robi to aj ked sa necha chvylu "odstat" staci par minut, skusit nastartovat bez baterky, zo zadnej strany by mal byt mali otvor na ihlu a maly napis reset, ak nepomoze skusit odpojit disk, a mechaniku, ak nepomoze skusit vymenit pamat modul RAM, ak ani to - poslat do servisu.

Ak nepomoze postup na odstranenie v linku uvedenom vyssie, tak to spravit manualne, t.j. manualne prezriet priecinky Program Files aj (X86), v nich aj priecinky Common Files, dalej ProgramData, Users\Meno pouzivatela\Appdata a vnom priecinky Local, Locallow a Roaming.
Potom pozriet polozky po starte ci sa tam nahodou nenachadza a na zaver prezriet register win+R - regedit - Ctrl+F zadat jeho nazov a mazat co najde.