Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nabootovat disk

Ahoj, normálně přez flashku jsem nainstalovat windows - 7 Ultimate všechno proběhlo v pořádku. Ale po dokončení instalace se nechce nabootovat disk.. jako kdyby tam žádný nebyl. V biosu základní nastavení obnovoval jsem ;-) ale furt nic. neví někdo co stím? díky..
Deska msi b75ma-p45

A3 je postcode. Ked sa to restartuje do kolecka a nestoji to na jednej chybe tak nemas ziadnu chybu, ale resetuje ti to tam nieco furt (tipujem kod v MBR)

Windows si teda instaloval na jaky oddiel, na ten "nenaformatovanej"? To je jaky? Mas v BIOSe mod IDE/AHCI nastaveny stejne jak pri instalacii? To sa neda menit po instalacii.

Zas skus pouzit tie moznosti opravy - opravit bootovanie. Potom to robi co? USB stick si uz odpojil?

P.S. alebo zvol v moznostiach opravy konzolu s prikazovym riadkom a zadaj tam prikaz
bootrec /FixMbr

Mám jen 1 oddíl C. Bios - Při instalaci IDE po instalaci IDE, přehodit mi to jde i po instalaci. Možnost opravy našel 1 problém s Boot managery či co ale furt to dělá to samý a ten příkazovej řádek byl hned po stisknutí enteru hotovej taky. Žádná změna :-/ nějáký další nápad?

Mas asi posahanu instalacku. Alebo vadnu RAM alebo vadny HW a nedokonci to instalaciu apod.

Ak si chces byt urcite isty ze to instalujes na cistucky disk, tak si stiahni nejaky live linux alebo lepsie UBCD, vypal, na ubcd je killdisk, a zmaz prve 1%, potom mozes Esc. A instaluj Windows. Ked to neklapne ani potom tak mas posahanu instalacku alebo vadny HW (pustit potom z toho UBCD rovno aj memtest86 a nechat to 3hodiny testovat, a aj z UBCD utilitu od vyrobcu disku a kompletny test disku)