Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Horké! Přestal fungovat HP Mini 5103WTS (3x blikne capslock)

Zdravím, mám problém s notebookem HP Mini 5103WTS.
- Stalo se to když, jsem k němu připojil externí disk, zapl ho a a v start menu vybral možnost bootování z [choose efi file] vybral jsem prostě efi soubor pro bootmanager bootx64.efi, což byl bootmanager z Windows 7, a předpokládal jsem , že se spustí bootloader pro instalaci Windows 7, který byl na tom disku. Místo toho se prostě nic nestalo a zůstala černá obrazovka

- Nyní po stisknutí vypínače se prvních 10 sek. neděje nic a pak opakovaně (každých 5s) problikne 3x ikona capslock, což odsud nebo totoznačí údajně chybu RAM.(bohužel dokument není uplně asi aktuální).

-Zkoušel jsem samozřejmě jiný modul, případně bez modulu. Navíc otestováním v jiném ntb se ukázalo, že modul Samsung 2GB DDR3 PC 10600 je zcela OK. Pak jsem zkoušel i obecné rady z návodu jako bez batery podržet na 15s vypínač. Taky jsem detailně prohlídl okolí slotu.

Poradíte co dál pro zporovoznění?

blikání capslocku je signalizace, že PC neprošel POSTem. Tj. zásadní HW závada.

Ještě je malá šance, že je jen problém s CMOS (ale tomu sám moc nevěřím), můžeš zkusit odpojit CMOS baterku (vyžaduje kompletně odpojený počítač a rozborku), počkat cca 30minut, pak složit a zkusit znova. Obrázky zde: http://www.komku.org/2010/03/reset-hp-mini-bios-pa ssword-hp-mini.html#.U4rYYSgpd_E

Hm, zkoušel jsem baterku odpojit, dál i její kontakty zkratovat(ne nabaterce, ale na desce! : jaja) podle tohoto návodu
http://www.myhpmini.com/forum/showthread.php/3402- Hacked-BIOS-Readme
Problém navíc ještě, že nemohu sehnat manuál přímo k tomuto modelu, kdy by bylo vysvětlení těch LED, podle podobného manuálu je to chyba pamětí, které jsou v pořádku.

Ještě mi však zbývá poslední trik s tím nahrátím BIOSU přes flasku a stitsk Win+B, ale nedávám tomu moc šancí-