Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stránky alza.cz - nemáte pocit, že se vlečou jak chromý šakal?

Ave. Viz nadpis. Není to momentálním vytížením serveru zelené vypité flašky, sajta se chová stejně už asi dva roky. Kliknu na odkaz této nádhery a PC se mi na deset sekund zasukuje. Pak (po načtení) se sukuje co cca pět sekund furt dokola. Zkoušel jsem adblock, vypnout flash, i do firewallu jsem šťoural (AV nepoužívám). Všechna má PC to dělají, není volby. Preferuju Operu, ale i IE má stejný problém. Nějaký nápad co s tím?

To se tady jednou nějaký z páté třídy ptal, jak zjistí všechny možné údaje o spolužačce a druhý den jeho spolužák, jak znefunkční nějaký web. Byly prázdniny a zrovna se po zpravodajských webech hodně psalo o útocích na české portály, tak mě to inspirovalo. Pár lidí už ten program i shánělo. Avšak na PhotomontVoice to nemá. Ten je i ke stažení :-)

allyoushare.com/archive/photomontvoice.html

co by dělal. trasuje.
ze sychrova ti to vlítne na nfx.cz www.nfx.cz a ten to trasuje přes telecom- nic podivného.

edit// zkus něco, co používá diagnostiku. webkit má parádní. vyzjisti tam, který element zpomaluje načítání stránky- např. http://portableapps.com/apps/internet/maxthon_port able (f12/network)

na poradně je to tradičně statcounter- ten mi do baráku nesmí.

Oživuji - donedávna vše v pohodě, avšak v posledních pár dnech je Alza taky nějaká divná. Nejen že to zaseká hlavní stolní PC, ale starej netbook s Atomem to na půl minuty doslova zabije.