Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s reproduktory 5.1

Zdravím, rozbil se mi konektor na 5.1 repráky a nemůžu ho nikde sehnat.
Ty repráky jsou Genius 5.1 5000 HT a chybí mi (5.1)Input 2 na propojení s PC.
Zkoušel jsem hledat všude na internetu ale nikde nic nebo já nevím.. můžete mi nějak poradit?
Díky.

Ono jde o to, že ten konektor, který jste mi poslal ten x3 3.5jack se mi zničil takže nefungují reproduktory jak mají. Mám tu ještě přibaleno Bílé konektory CEN F.L. R.L. a červené F.R. SUB a R.R. a to na obou koncích celého kabelu. jen potřebuji sehnat nějaký ten kabel, co jste mi posílal vy na českých stránkách.