Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HTML Scripty z Front Page 2003 nechodí

zdravím,
vytvořil jsem si web ve FrontPage 2003. Tento soft má možnost vkládání různých efektů (scriptů), např. při najetí myši změna obrázku, odlet obrázku nebo textu apod.
Já mám problém s efektem kdy jsem chtěl při načtení stránky aby text přiletěl třeba zprava. Na mém PC vše vidím bez problémů ikdyž stránku uploadnu na server, avšak kdokoli jiný tyto scripty nevidí, resp. vidí pouze prázdné stránky (framy). Po odstranění efektů se stránky zobrazí bez problémů. Ale já tam ten efekt potřebuju kvůli tématické stránce.
Poradí mi někdo zda se jedná jen o nějaké další nastavení nebo dělám něco špatné? Po dohodě můžuna mail poslat zdroj.
Prosím o pomoc. Všem velice děkuji
Willys

Zdravím, tak problém samozřejmě vyřešen. Bylo to cestou ke scriptům. Jedná se o web pro jednu malou firmičku a tak bude kompletně uveřejněn až bude odsouhlasený.
Všem děkuji za radu a pomoc.
Willys