Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HTML Scripty z Front Page 2003 nechodí

zdravím,
vytvořil jsem si web ve FrontPage 2003. Tento soft má možnost vkládání různých efektů (scriptů), např. při najetí myši změna obrázku, odlet obrázku nebo textu apod.
Já mám problém s efektem kdy jsem chtěl při načtení stránky aby text přiletěl třeba zprava. Na mém PC vše vidím bez problémů ikdyž stránku uploadnu na server, avšak kdokoli jiný tyto scripty nevidí, resp. vidí pouze prázdné stránky (framy). Po odstranění efektů se stránky zobrazí bez problémů. Ale já tam ten efekt potřebuju kvůli tématické stránce.
Poradí mi někdo zda se jedná jen o nějaké další nastavení nebo dělám něco špatné? Po dohodě můžuna mail poslat zdroj.
Prosím o pomoc. Všem velice děkuji
Willys

Pravdepodobne máš na stránkach zapísanú cestu ku skriptom umiestneným na svojom disku. Keďže nikto iný nemá na svojom disku uložené skripty na takom istom mieste ako Ty, tak sa k nim nedostane. Budeš musieť zmeniť cesty k skriptom (a pravdepodobne aj k iným súborom) tak, aby odkazovali na súbory umiestnené na webovom serveri.

Ak sem dáš adresu, kde to máš umiestnené, tak sa bude dať poradiť presnejšie.

Zdravím, díky za bleskovou odpověď. Web je v tento moment uveřejněn bez efektů.
Zkusím prověřit ten problém s cestou ke scriptu a dám ještě vědět. Pokud by byl problém jinde, vložím sem URL. Díky moc a zdravím. Willys

Zdravím, tak problém samozřejmě vyřešen. Bylo to cestou ke scriptům. Jedná se o web pro jednu malou firmičku a tak bude kompletně uveřejněn až bude odsouhlasený.
Všem děkuji za radu a pomoc.
Willys