Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 25000 Hry,VMware bez GPU

Dobrý den,
plánuji nákup nového PC do 25 000 BEZ grafické karty,
mám již pořízenou (aukro):
SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X
Sestava tedy musí být vhodná pro tuto kartu.

Moje požadavky a preference:
Paměť - preferuji 1x 8GB, protože časem budu potřebovat na virtuální mašiny více paměti (a dokoupím druhý modul)
SSD disk - minimálně 160GB
HDD - 2TB
Hlučnost - nechci mít doma úplné letadlo, ale přes noc to nepoběží a při hraní her mívám sluchátka.

Rád bych v budoucnu, až kartě začne docházet dech, přidal druhou do Crossfire.
Neplánuji taktovat.

Mám takovýto seznam:
http://www.czc.cz/7tqpnehu1oiqr91naoh3pst7o3/sezna m

Zdroj v seznamu mohu mít za 1300kč, jinak bych volil jiný.
Změnili by jste něco?

Děkuji za názory

Dobrý den, určitě si myslím ze SSD disk je zbytečně si pořizovat, pak je podle mne zbytečně si pořizovat takto drahou skříň a určitě si pořídit intel core...pokud uberete u těchto věci taky si můžete koupit mnohem lepší třeba procesor doporučuji intel i7 4770k

Děkuji, ten case zvážím. Víc určitě potřebovat časem budu. TeĎ mám jednu virtuální mašinu - 3GB a je to spíš málo, do budoucna budu určitě vyrábět větší. A často potřebuji 2 mašiny provozovat najednou.
Dívám se teď na W7 - ale trochu mi vadí, že v lednu 2015 končí aktivní podpora, tzn. už jenom security fix packs... no ještě se zkusím podívat u někoho, kdo už W8 má. Díky za názor.

Na hry a aplikace je 8GB dost, na virtuální mašiny (víceméně samostatné počítače běžící v počítači) už je to spíše málo (obzvlášť, pokud člověk potřebuje provozovat 2 zároveň). A co jsem tak zjišťoval, rozdíl 2x4 vs 1x8 1333 vs 1600 je minimálně ve hrách prakticky zanedbatelný (tak 1fps)

- Beres zbytecne velkou zakladni desku ktera je dobra na CF nebo SLI s dobrou moznosti taktovani ktere tvoje CPU neumoznuje.(jinak bych vzal radeji Z87 radu na Xeon Haswell )
- Disk SSD bych se zameril na Samsung 840 (osobne my proslo SSD disku nekolik a se Samsung jsem nemel nikdy zadny problem)