Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 25000 Hry,VMware bez GPU

Dobrý den,
plánuji nákup nového PC do 25 000 BEZ grafické karty,
mám již pořízenou (aukro):
SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X
Sestava tedy musí být vhodná pro tuto kartu.

Moje požadavky a preference:
Paměť - preferuji 1x 8GB, protože časem budu potřebovat na virtuální mašiny více paměti (a dokoupím druhý modul)
SSD disk - minimálně 160GB
HDD - 2TB
Hlučnost - nechci mít doma úplné letadlo, ale přes noc to nepoběží a při hraní her mívám sluchátka.

Rád bych v budoucnu, až kartě začne docházet dech, přidal druhou do Crossfire.
Neplánuji taktovat.

Mám takovýto seznam:
http://www.czc.cz/7tqpnehu1oiqr91naoh3pst7o3/sezna m

Zdroj v seznamu mohu mít za 1300kč, jinak bych volil jiný.
Změnili by jste něco?

Děkuji za názory

Děkuji, ten case zvážím. Víc určitě potřebovat časem budu. TeĎ mám jednu virtuální mašinu - 3GB a je to spíš málo, do budoucna budu určitě vyrábět větší. A často potřebuji 2 mašiny provozovat najednou.
Dívám se teď na W7 - ale trochu mi vadí, že v lednu 2015 končí aktivní podpora, tzn. už jenom security fix packs... no ještě se zkusím podívat u někoho, kdo už W8 má. Díky za názor.