Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc pri urceni problemu

Zdravim.
Vlastnim stolny PC a grafikou SAPPHIRE RADEON HD6770. Isty cas robil PC nahodne (pri necisnnosti, aj pri zatazi v roznch aplikaciach ci hrach) zvisle farebne pruhy, ktore mali zakladne farby a nasledne sa zasekol aj zvuk a bol potrebny tvrdy restart. Objavilo sa to nahodne, po uptade ovladacov grafky prestalo a nahodne sa objavilo zasa. Reinstal WIN 64-bit nepomohol. Uz asi 2 tyzdne mi to vsak mrzne pri zatazi, render videa alebo hre. Je potrebny spusitit TASK Manager a aplikaciu vypnut pretoze neodpoveda, ale WIN ide normlane. Rad by som vedel ci to je naozaj grafikou. Updatetol som vsetky ovladace. Skusal som aj softvery na zatazenie grafiky a po hodine to islo normlane.
Ak su potrebne dalsie info, dodam.
Dakujem

To moze byt akykolvek HW problem. Grafika, zdroj, doska, BIOS nejake nezmysly nastavene (skusit load defaults apod), moze byt ze mas nejake blbe alebo ziadne ovladace chipsetu, nainstalit rucne z webu vyrobcu zakl.dosky a aj aktualne z webu vyrobcu grafiky.

Nieje to ani zdrojom: spravil presne to iste aj pri inom zroji, ktory je uplne vporiadku.
Testoval som pamate pomocou ubcd (alebo ako sa to presne vola) - nenaslo problem ziadny, ani jedne z testov.
Nejaky dalsie napady?