Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna hp photosmart plus

Zdravím, mám tu takový problém. Mám doma tiskárnu hp photosmart plus (b209a), a zaboha mi nejde nainstalovat. zkoušel jsem už snad všechno co jsem našel na internetu i na stránkách Hp i universální ovladač od Hp ale pořád nic. Problém je v tom že když zapnu instalaci tak se normálně spustí tak se tím proklikám a začne příprava systému, ta proběhne a když má začít instalace tak to prostě spadne a už se dál nic neděje. A ani žádnou chybovou hlášku to neháže. prosím poraďte už se tu s tím mořím týdny. jinak mám Win 7 ultimate 64 bit. děkuji

PS: na dálších počítačích mi to nainstalovat šlo, ale to byli win xp a win vista, a přitom ovladač by měl být pro win 7(64 bit) tak nevím kde by mohl být problém

Instaluješ to podle návodu? Tzn. při odpojené a vypnuté tiskárně?
Máš v počítači nainstalované všechny ostatní ovladače k základní desce?
Nemáš v počítači nějaké staré ovladače (třeba zbytky po staré tiskárně)?
Nemáš v počítači zastavenou nějakou službu, důležitou pro tisk?

Ano přesně podle návodu, oni to mají na stránkách jako video. a taky už jsem zkoušel i tento postup http://h30434.www3.hp.com/t5/Printer-All-in-One-In stall-Setup/Photosmart-Plus-B209a-m-driver-install -Windows-7-64-bit/td-p/1460135ale bez zmněny, vždy to po přípravě systému spadne a nic se dál neděje, prostě se ta instalace vypne a to bez jediné chybové hlášky.
A ano měl bych mít nainstalované ovladače.
a doplním mám Notebook Lenovo G580

Teď nevím jak jsi to přesně myslel, ano všechny potřebné ovladače pro svůj notebook bych měl mít nainstalovaný, tu jde spíš o to že mi nejde nainstalovat tiskárna samotná a ve výběru tiskáren při instalaci tam není, tak jsem stahoval tenhle software pro tuto tiskárnu a ten mi právě nejde nainstalovat,

ano detekují, normálně se tam ukáže a je u toho trojúhelníček a chce to vyřešit potíže.
a k mému problému v tom linku co jste mi poslal je dole video a jak je tam ta instalce na minutě 3:30 tak to "checking system" beží a jak tam má naběhnout to "prepare system for installation" tak to tam už nenaběhne a vypne se to