Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Riesenie Avir+FW

Pozna niekto nejake ine integrovane riesenie Avir+FW od jedneho vyrobnu ako je riesenie od Symantecu? Chcem to na stroje s WinXP/Win2000. Kedze niektori HW uz nie je najnovsi a Symantec ma dost vysoke systemove naroky rad by som skusil nieco ine...

a ty jsi symantec zkousel? je zvlastni, ze jednou se povedl bug a s tim produktem to zustalo dodnes. Ano, v jedne stare verzi byl bug, ktery zpusoboval velke zatizeni hardwaru. Bohuzel nejake zatizeni tam byt vzdycky musi ( i u jinych produktu ), protoze kdyz to hlida veskere procesy v pocitaci, tak to nekde proste byt videt musi.

no ja treba symantec security zkousel loni i predloni a ta zatez myho pc citit rozhodne byla-mel jsem barton 2600 a 512 ram a to by melo podle udaju od symantecu byt naprosto dostacujici- no nebylo. treba jen procesu ma spustenych hodne pres 10 a takovou vec ja na svym pc nechci. navic kdyz vim, ze treba KIS ma 2 procesy a v pameti zabira asi 3x min mista a dela minimalne stejnou praci. I kdybych mel 2gb ram, tak symantec nechci. zkousel jsem ted na zkousku trial norton ghost 10 a nikdy bych to take nechtel, po instalaci spusteno kolem 10! procesu a to je na zalohovaci sw trochu moc, tak letel z pc hodne rychle, ale aspon zas dlouho uz zadny symantec nezkusim.

ja som ho mal na ntb HP compaq NX6320 a tiez spomaloval pracu (kancelarske prace + internet) + mal podla mna zbytocne zlozite nastavenie. sice to je relativne, lebo toto napisali aj o NOD32 na viry.cz, kdezto podla mna je NOD32 moc a moc prehladnejsi ako Symantec.

mal som to stastie aj so starsou verziou a tiez bola doost pomala a zlozita :-)

Tak zde se musím ozvat. Úplně vynechám úvahu nad účinností řešení od AVG a rovnou skočím k tomu neméně podstatnému. V uplynulých dnech jsem na vedlejším PC testoval TRIAL AVG Internet Security a nebýt mé lenosti, už je dávno pryč. K systému je silně nešetrný a správná konfigurace firewallu je pro laika příliš velké sousto, i když se to tváří na oko přívětivě.

Málem se stydím přiznat, že používám od Grisoftu AV+FW a nově ještě Anti-Spyware. V souvislosti s těmito programy jsem nezažil žádné problémy. Jen konfigurace firewallu mi trvala dost dlouho, ale je to jednorázová činnost a uživatelsky přátelská tedy není. PC mám docela zastaralý, ale myslím že oproti jiným programům to systémové prostředky tak moc nežere. A když si někteří uživatelé neumí programy nakonfigurovat, pak mi připadá nepatřičné tyto programy veřejně zatracovat.