Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Riesenie Avir+FW

Pozna niekto nejake ine integrovane riesenie Avir+FW od jedneho vyrobnu ako je riesenie od Symantecu? Chcem to na stroje s WinXP/Win2000. Kedze niektori HW uz nie je najnovsi a Symantec ma dost vysoke systemove naroky rad by som skusil nieco ine...

Málem se stydím přiznat, že používám od Grisoftu AV+FW a nově ještě Anti-Spyware. V souvislosti s těmito programy jsem nezažil žádné problémy. Jen konfigurace firewallu mi trvala dost dlouho, ale je to jednorázová činnost a uživatelsky přátelská tedy není. PC mám docela zastaralý, ale myslím že oproti jiným programům to systémové prostředky tak moc nežere. A když si někteří uživatelé neumí programy nakonfigurovat, pak mi připadá nepatřičné tyto programy veřejně zatracovat.