Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc pro dědu

DObrej

snažím se složit pc pro dědu, potřebuje to jen na internet, moc se neorientuju v low endu , cenu si představuji pod 5000

zatim mam tohle: http://www.czc.cz/95dd6qqj9ei8mbsi3tgn5cdhhb/sezna m

prostě žádné zbytečnosti, zdroj v pc, chladič už k procesoru, atd

pokud má někdo nápad jak zvýšit výkon při zachování ceny, nebo jetli je už nejaký lepší procesor atd budu rád za info.

loading...

Při současné ceně PC se dá pro dědu sehnat něco za 5000,- v Avizu, nebo se zamyslet nad cenou dědy a přitlačit. Pokud není dezorientovaný jako ty, jistě začne brzy střílet nějaké Němce nebo mimozemšťany, bude chtít udělat něco s fotkami, zkouknout porno atd.