Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tisk PDF do suboru

Zdar, potreboval by som program, ktory mi vytlaci z chraneneho PDF (neda sa nic z neho kopirovat, iba tlacit) vsetok text s obrazkami do napr .doc . Mylsim ze ten program musi byt virtualna tlaciaren, ale nejak som taky nenasiel, ale mari sa mi ze som ho uz raz mal :D
take finty ako prevod PDF do Docu (napr ABBYY PDF transformer) nefunguju... stale je zamknuty subor..

ach jo.

PDF je TISKOVÝ soubor, který lze pomocí SW rastrovat i na obrazovku. Tj. očekávat nějaký jednoduchý převod do wordu (což je editor) je zhola naivní.

Jediná cesta vede přes OCR daného tiskového souboru.

P.S.: fakt by mě zajímalo, kdo přijde první s tím, že by rád editoval ve wordu tiskový sobor určený pro DeskJet (tj. bitovou mapu)... :-D