Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vypnout aktualizaci?

Zdravím všechny...Potřebuji poradit,jak se mám zbavit "červeného křížku" ve spodním panelu!!!Mám vyplou automatickou aktualizaci.Včera u mě byl kámoš a odstranil mi ho při každém spuštění PC.Jenže dnes jsem projel PC Spybotem a zase mi to tam naskočilo.Poradí mi někdo,jak se toho zbavím?
A pokud ano,tak bych potřeboval vědět přesný postup,jak to mám udělat....dííík moc!

Start - ovládací panely - automatické aktualizace - vypnout automatické aktualizace - použít - OK.

Start - ovládací panely - centrum zabezpečení - změnit způsob jakým Centrum zabezpečení odesílá upozornění - ODZNAČIT automatické aktualizace (zobrazit upozornění, pokud může být počítač ohrožen kvůli nastavení automatických aktualizací)- OK.