Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Operace se systémovou složkou

Ahoj, potřebuju nahradit d3d11.dll a nemám k tomu oprávnění ( složky SysWOW64 )
Jsem administrátor a nemám k tomu přístup :D když jsem si ho chtěl v Zabezpečení povolit ( Měnění, zapisovaní ).
Myslel sem že si to můžu aspoň povolit když jsem admin, ale jak vidím tak ne..

Nějakou radu jak na to ? díky

Můžeš zkusit ještě tohle: Webová instalační služba pro modul DirectX End-User Runtime
Možná by bylo načase prozradit, proč to chceš "nahrazovat".
Vyloučil jsi spolehlivě, že chyba není v nabouraném OS nebo viru/trojanovi?
Nechybí ti k provozu těch her nějaký další software? Třeba .NET Framework, vcredist a podobně? Ony hlášky Windows někdy/většinou nevyjadřují přesnou podstatu chyby.

to je verze 9.

Pro Vistu a W7 a výše je DX 10/11 součástí instalace systému (nebo SP2 + KB971512 v případě jehoVisty, protože ta v defaultu měla jen DX10). S ohledem na aktualizovanou Hostovu konstantu ovšem tiše předpokládám, že problém se týká Windows7.

edit: a právě proto, že to je součástí OS, tak je třeba udělat kontrolu systémových souborů (což je ten postup popsaný výše). Je to celkem logický postup, když admin zná souvislosti ;-) (rýp-rýp do tazatele :-D)

Aha, to je možné. Nezkoumal jsem to.
Tazatel se nějak odmlčel. Možná něco "napravil".

Failed to initialize DirectX 11

Prý by mohlo pomoci nainstalování SP1 a aktualizace Windows 7.
Čert ví, jakou má GK. Kdyby si tu hlášku dal vyhledat, tak by možná zjistil, že nic nahrazovat nepotřebuje.