Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hacknutý internet - upgrade Flash player

Dobré odpoledne. Tento týden mě začala otravovat zpráva Please Update Your Flash Player(RECOMMENDED). Antivirus hlásí jasný škodlivý program. A začne se stahovat i když se zmáčkne remind me later. Kvůli tomu nefunguje google ani youtube atd. Na internetu píšou, že to znamená, že je to hacklé a má se kontaktovat poskytovatel sítě. Nejspíš už se s tím někdo z vás musel setkat a možná někdo to tu už řešil. Víte o co se jedná? Díky za odpověď. Taky bych chtěl vědět jestli je to chyba uživatelů (mě) nebo ne.

- V nastavení internetu, ale DNS Google si myslím ze nemusí byt podmínkou.
( já mám kupríkladu nastavené DNS :89.2.0.1 , 89.2.0.2 DNS mého poskytovatele internetu, samozřejmě múzes v tvém prípade pouzít 8.8.8.8)