Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavenie mikrofona

DObrý deň, Mál problém. Môj mikrofon sa nejako prepol a momentálna nezaznamenáva zvuk z vonku teda môj hlas ale len zvuk z počítača čo znaaemná že ked zniekim volám, počuje len napríklad pustenú pesničku a nie mňa. Na môj hlas mikrofón vôbec nereaguje. Č osa tíka nastavenie dole napravo , mám zvolený správny mikrofoń to som už kontrloval.Netuším kde je problém. ďakujem za pomoc.

tak odinstaluj ten program alebo co si naposledy instaloval a restart. Potom treba skontrolovat ak mas nejaky dodatocny program pre zvukovku (ikonka vpravo dole), ci tam neni nastavene ze nahravat stereomix, a aj v tych ovl.paneloch na karte Recording si kliknut na mikrofon, dole na tlacitko podrobne nastavenia, a skontrolovat si tam ci tam neni nejaky mixer kde by bol nastaveny aj stereomix alebo wave out alebo podobne.

Nie ja sa snazim ti poradit co je kde aby si si to vedel nastavit sam. Na vodenie za rucicku je aj platena sekcia apod.

Mas tam nejaky problem ktory moze byt aj SW (ovladace) a aj HW povodu, neni to jednoduche riesit ak nevies spolupracovat.
(V principe to mas nastavene spravne, otazka je ze kde je SW alebo HW problem)