Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavenie mikrofona

DObrý deň, Mál problém. Môj mikrofon sa nejako prepol a momentálna nezaznamenáva zvuk z vonku teda môj hlas ale len zvuk z počítača čo znaaemná že ked zniekim volám, počuje len napríklad pustenú pesničku a nie mňa. Na môj hlas mikrofón vôbec nereaguje. Č osa tíka nastavenie dole napravo , mám zvolený správny mikrofoń to som už kontrloval.Netuším kde je problém. ďakujem za pomoc.

tak odinstaluj ten program alebo co si naposledy instaloval a restart. Potom treba skontrolovat ak mas nejaky dodatocny program pre zvukovku (ikonka vpravo dole), ci tam neni nastavene ze nahravat stereomix, a aj v tych ovl.paneloch na karte Recording si kliknut na mikrofon, dole na tlacitko podrobne nastavenia, a skontrolovat si tam ci tam neni nejaky mixer kde by bol nastaveny aj stereomix alebo wave out alebo podobne.