Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazani skrytych souboru

Zdravim!
Vsiml jsem si dnes, ze se na mem datovem disku objevily 2 skryte soubory, ktere nejdou smazat. Podivne je to, ze tyto soubory maji stejne nazvy jako soubory, ve kterych muj byvaly antivirus nasel trojske kone. Muzete prosim poradit jak se jich muzu zbavit?

Predem diky

Každý jsme v něčem amatér. Kdybys do otázky rovnou napsal, že se jedná o System Volume information a Recycler, měl bys odpověď hned ( případně zadat do google a vybrat odpovědi jen česky, pokud nevládneš angličtinou ). Myslím, že je v pořádku, že si všímáš, co máš na disku, všelijaký malware se často maskuje pod podobným názvem jako regulerní součásti systému a bývá i v System Volume Information a minimálně jeden se schovává i v koši v nakaženém PC.