Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Update MTB ASUS M5A97 R2.0

Zdravím mám problém, PC zamrzá a padá. vyzkoušel jsem vše jako přeinstalovat windows. Aktualizace ovladačů atd. Byl jsem i v servisu zjistit jestli to není hardwarem tam mě ujistili že ten je v pořádku. ještě jsem zkoušel vyměnit RAM ve slotech a taky nepomohlo. Tak jsem brouzdal internetem a narazil sem na nějaké anglické forum a tam píšou že jim PC taky "Freezing Crashing" a že jim pomohl update BIOSu. Tak jsem se díval jak na to ale nenašel jsem žádný návod. Jen sem našel na officiálních stránkách soubor .CAP a to je ta aktualizace, ale nevím jak jí mám nainstalovat, proto se obracím na vás. budu rád za každou radu díky.

Jednoduše nakopíruješ soubor bin (aktualizace biosu) na flešku,flešku zasuneš do usb 2.0, potom restartuješ pc a vlezeš do biosu.
Dále menu asus EZ Flash nabídne ti výběr všech uložišt tak vybereš flešku a klikneš na soubor bin. Deska provede flaschnutí biosu restart a hotovo.