Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta - není vložena?

Dobrý den, mám problém.
V počítači mám grafickou kartu AMD Radeon HD 6850. Vše fungovalo bezchybně do té doby dokud mi nově stažené BF3 nepověděli že mám starý ovladač. Tak jsem začal přeinstalovávat a přeinstalovávat.
Po následném restartu se počítač zmněnil v jakéhosi dinosaura. Druhý monitor nyní nejde přepnout na prodloužení ale pouze na kopii.
Naskočí a jede v pohodě, i první monitor frčí i přesto že je napojen na grafickou kartu, ale po vlžení dxdiag do startu, a následné zjištění zda je grafická karta připojena zjištuji že v pc údajně žádná grafická karta není. A i všechny hry oznamují že je potřeba grafická karta.
Zkusil jsem ovladač nainstalovat znovu ale stále se nic nezměnilo.
Rád bych poprosil tedy o pomoc a nějakou užitečnou radu.
Předem moc děkuji
Zelenka

Sestrina dcera mala vindows tak poškodeny že sa nedalo stahovat ani obnovit z pozicie ktore boli ulozene na disku, a tiež na tajnej partici lebo bol poskodeny ovladač na spuštanie z tej particie.Nakonic som musel naištalovat nanovo Windows.Maš moznost vyskušat tu grafiku či je ona ok.

No tak kdyby byla rozbita grafika, tak mi nejede obraz. Mam monitory nappjene přes grafiku.
No toho se bojím, nevím kde sehnat nove widle co nejlevneji. Ale jeden kamarád říkal že je možnost že je chyba v registru uživatelů. A když opravim tu už to nebude psat ze nesmim instalovat ovladače.

Avastem to nebylo..
Po dlouhém pátrání na microsoft fóru jsem zjistil že nejsem jediný kdo se potýkal s tímto problémem.
Bylo potřeba otevřít vlastnosti aplikace (v mém případě ovaladče AMD) a v kolonce Security, otevřít položku Upřesnit neboli Advanced - Následně jsem pak musel vymněnit právo instalovat ovladače ze stávajícího na právo moje.
Tudíž se mi pak povedlo nainstalovat ovladač bez problému, a hned po restartu, naskočila rozšířená obrazovka, a jdou i BF3...
Všem co mi zde pomáhali vyřešit problém moc děkuji.
Zelenka.

Ahoj.
Mám podobný problém, od instalace nového ovladače je to v prdeli. Vždy se mi ukáže na konci instalace že se objevili chybové hlášky, kliknu na podrobnosti a u ovladače grafiky a zvuku "neuspěch". Odinstalace dle amd webu jsem udělal, zkoušel jsem několik přeinstalů, bod obnovení nejde i když jsem odinstaloval antivir,
Můžeš mi poradit jak přesně získat to oprávnění k instalaci? hrabal jsem se ve vlastnostech toho setupu ale furt to je stejné...