Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém pči skládání PC

Ahoj

prosím o radu, měnil jsem PC skříň a objevil se mi problém, že přestože jsem použil stávájící hardware (který jsem zapojil na chlup stejně)... nenačítá se mi BIOS a monitor mi hlásí při připojení ke grafice No Cable... mohl by být problém pouze u připojení zdroje, přestože jsem ho zapojil jak původně byl, nebo může být vada jinde??

Pokud měl někdo podobný problém jak ho vyřešil? Díky moc
Změna kategorie, původně: Periferie (karel)

Deska není přišroubovaná a distanční sloupky také na tom přenosu z mraveniště nevidím, snad jen u zadních portů jsou dva šrouby a jinak je deska jen tak bez jakékoliv opory. To vícevrstvé PCB opravdu rádo.
To jsem chtěl dopsat, ale po vaší odpovědi je jasné, že vůbec nevíte, proč a jak to takhle je!

a nejsem debil... kompa už jsem několikrát překopával vím který komponenty tam můžu vrazit vzhledem ke kompatabiltě jednotlivý součástí mě šlo jen o to vyndát z jedný bedny a vrazit do druhý... komp mi předtím šlapal jak hodinky... to že ty šroubky nejsou vidět je jen kvuli tomu že ty kabely hold nejsou průhledný... a proto jsem je taky odpojoval abych se dostal ke šroubům a proto že původní bedna byla menší z tyhle to vidtám celý i bez odpojení což stejně dělat nebudu bo nejsem debil... co se týče spojů 1. nemám o co je zničit.. 2. nejsem debil abych to rval násilím....

V tvojom pripade tu dosku vybrat z bedne na stol, bez RAM bez kariet bez akehokolvek pripojenia na kejs, pripoji sa len speaker, zdroj, (CPU je v doske na ten nesahas), zapne sa pinzetou o PWR piny a speaker ma pipat. To je prva vec ktoru musis urobit aby si vedel ci je problem v samotnej kombinacii doska+CPU+zdroj, ptz nic ine tam nemas tak ked to ani potom nepipa tak je problem v jednom z tych 3 veci. Najpravdpodobnejsi je zdroj (trebars nejaky slaby 10rocny kram) alebo znicena doska.

Treba aj skusit clear CMOS.

Je to v poradni uz 150x furt to iste pisem.

A jak?! Každopádně jste to, diletante, rozbil svou naprostou neznalostí a matlavými ručičkami. Dostal jste se aspoň k furt tu omílané minimální konfiguraci?! Tj. nebohou desku vyndat, dát na stůl s nevodivým povrchem, klávesnici, GK (pokud není integrovaná), monitor, jeden paměťový modul, CPU a jeho chladič. Odkaz na inspirační fotku jste dostal, stejně nic.
Ale ono je to stejně marnost nad marnost, vše je marnost...
Technická poznámka: Co všechno dělal ten jedinec při tom podivném přendavání, to se můžeme dohadovat. Klidně mohl i vypáčit CPU a kdoví co ještě.

divný na tom je že vše fungovalo před vymontováním z původního Casu... kdy po radě že je možná uvolněný chladič jsem zjistil skutečnost že to tak skutečně je... po odendání jsem zjistil že procesor nedoléhá... po správném zasazení do patice a spuštění s MINIMÁLNÍ KONFIGURACÍ systémový reproduktor pískal... že by byl zasazen přesto špatně???... ne byla ulomená jedna z nožiček... což mě přivádí k jedné otázka: Jak je možný že předtím fungoval bez problému???

Po zasazení nového procesoru opět šlape...

Pozn.: Na procesor jsem během vyndavání nesahal vše jsem nechal v původním stavu až na přídavnou grafickou kartu a 5.1 zvukovku...
V původním stavu byl funkční... odkoupil jsem jej od známého...

Quest na závěr: Pochopí to vůbec někdy někdo??

Přeji pěkný den...

Fungovalo to předtím, než jste na to sáhl. Otázka je, zda se problémy neprojevily dříve a vy jste je statečně ignoroval. Jak jste na to sáhl svými matlavými pacičkami a bez jakýkoliv teoretických znalostí, tak jste to domrvil! Co je na tom k nepochopení?!
Co jste vše vyváděl tak to u toho nikdo nebyl. Ale jedinec, co není schopen dát ani řádně distanční sloupky, se k tomu neměl nikdy dostat. Pokud to byl starší procesor bez termální ochrany (neuráčil jste se s typovým značením desky a CPU), pak je jasné, že bez chlazení odešel do Křemíkového nebe.

Otázka je dobrá. Nepochopím, kdo vás k tomu vůbec připustil.