Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno .doc to .pdf s pozadím

Zdravím,

snažím se převést dokument z wordu do pdf, ale pozadí se nezachová, jak má - viz přílohy před a po. Dokument má ve wordu vytvořené pozadí (klasicky v Page Layout/Page colour), v originálu jsou tmavé okraje a směrem doprostřed barva světlá, ale při konverzi do pdf se udělají uplně dementní proužky. Vyzkoušela jsem jak klasickou cestu - uložit jako pdf, tak asi 20 různých konventorů, a pořád stejný výsledek (případně některý konventor nepřevedl pozadí vůbec)... Nějaký nápad? Prosím, už jsem lehce zoufalá..

Předem moc díky!

Tyjo, tak to je pecka, děkuju!! Stahla jsem to a dokumenty převedla, ale všechny office-dokumenty se mi teď otvírají v kingsofut místo v MS Office - předpokládám, že když to zase odinstaluju, tak to bude ok?.. Provádim si tu tyhle pokusy na pracovním počítači, tak by byl trochu průšvih, kdybych tu něco podělala...:-[