Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojenie blokované cez OpenDns.

Zdravím potrebujem poradiť z internetom na intráku, som na ňom cez wifi. Internet stránky idú ale nie všetky (uloz.to, mojevideo.sk, a všetky blokované OpenDns). To mi až tak nevadí ako to že zablokovali aj Steam, a hry cez net(cs.16,LoL.......). Skúšal som zmeniť IPv4 protocol ale nefunguje to. Prosím len seriózne rady nie v zmysle ako že na intráku sa nemám hrať. Ďakujem

Co to je "všetky blokované OpenDns"?

Ten steam blokuju jak? Porty alebo co? Kto to blokuje? Alebo mas nastavene ze pouzivat nejake proxy v PC? Bez proxy sa nedostanes nikam?

Ked blokuju porty tak si mozes akurat vonku zriadit nejaku SSH branu (SSH server) a pripajat sa cez nu (tunellier)

Hry v ramci lokalnej LAN by sa ale mali dat hrat normalne.

Tak proste prepáč že som ti nepodal informácie o ktorých som do teraz nemal šancu sa dozvedieť proste niesom génius a nevyznám sa až tak do týchto vecí. Ale proste neblokuje to len mne ale všetkým na intráku. Takže v mojom Pc asi nebude chyba ked to nejde nikomu.

riešenie tu je. Včetně návodu na VPN. Stačí si ho přečíst. BTW psal jsem ho já.

edit: ale ty nejspíše čekáš, až ti někdo pošle link...

edit2: ovšem třeba přes bránu co dodávám já bys ani s VPN neprošel.. ;-)

nenašel jsi vůbec nic. Na upozornění, že je na poradně návod, jsi odepsal, že v tvém dotazu ti nikdo nedal link na návod. Přitom hned vpravo vidíš monstrsekci "články". Ty jsi buď zfetovaný, nebo úplně vygumovaný! Jinak nechápu tu neschopnost pochopit psaný text!