Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trojan.ADH2.

Dobrý den, mám v pc virus údajně trojan.ADH.2. píše mi to norton, ale ten ho neumí odstranit, nemám vůbec s tímhle zkušenosti, můžete mi poradit jak to odstranit? dá se něco stáhnout co to odstraní? nějaký polopatický návod prosím, sem trochu z nervama v pytli a počítačům moc neroumím. Omlouvám se, že otravuju.

Po spusteni pocitace pred tim, nez se zacnou nacitat Windows mackej F8
Az se objeví nabídka, zvol nouzový režim
Až systém naběhne v nouzovém režimu, spusť kontrolu antivirem. V nouzovem režimu bude Norton schopný trojana odstranit.

píše mi to norton, ale ten ho neumí odstranit

Možná by se hodil screen té nortonovské hlášky. Otázka je, co vlastně hlásí a proč. Taky je možnost, že soubor už je pryč, ale on o tom ještě neví. Takže - je ten soubor skutečně tam, kde Norton uvádí, že je? Místo Nortona použij kombinaci MBAM a AdwCleaner (oba programy si vygoogluj).

Podrobný návod pro Nortona: Norton™ Bootable Recovery Tool