Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Re: USB ethernet adapter pomalý

Ano jeden velký soubor... viz ]toto

Na verzi USB se podívám... USBDeview ji zobrazuje... důvod proč jsem to neposal předtím, že jsem neměl adaptér u sebe a USB deview zobrazí i odpojená zařízení, ale nezobrazí u nich proud a verzi, pokud nejsou připojená

Kdyby ten adaptér jel na USB 1.1, tak jeho rychlost bude max 900 kb/s. Takže opravdu jede na USB 2.x. Je tam nějaký pomalý čip, už velikost TX bufferu mluví za vše. Podle krabičky se nedá poznat jakou rychlost bude adaptér mít. Běžně používám USB karty s čipy Asix (AX88772, AX88178, AX88179) a s rychlostí problémy nemám. Na druhé straně cena nejde pod 200,- Kč. Inu, ušetřil jsi :-)

Nejede na USB2.0 ked je na krabicke napisane ze to je USB1.1 rychlost (tzv "full speed" je USB1.1). (USB2.0 compliant nezanemena ze to je USB2.0 zariadenie, aj USB1.1 zariadenia su "compliant" s USB2.0, inac by vobec nefungovali)

Predajca nic nepisal o USB2.0, takze ani nikoho neklamal.
Predajca pisal 100Mbit ethernet, co tam aj je. Nic o USB. Zamyslet by sa mal skor kupec, ze preco kupuje taketo smejdy z kdejakych neserioznych zdrojov (to uz rovno moze ist nakupovat od rumuna na parkovisko "zlate" prstene :D) a nejde do normalneho shopu.