Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodné ssd v dnešní době?

Zdravím, chtěl bych se zeptat někoho zkušenějšího (zdravím M-pola :D), jestli už se dnes dá sehnat nějaké slušné SSD za malou cenu. V PC mám primární disk Velociraptor 250 GB a k tomu WD black 1TB. Rád bych systém přesunul na SSD a k tomu na něj ještě dal nejpoužívanější programy a hry, zbytek nechal na Velociraptoroj a na data pořídil ještě jeden Veloci 1TB + nechal ten 1TB WD black. Jen nevím, jestli se pořád ještě vyplatí ten Veloci a jestli vůbec na data (ty frekventovanější, jako třeba nahrávání videa na tento hardisk).

Hlavní problém ale je, jestli by za tu výměnu stál nějaký SSD tak 120 - 160 GB a Veloci posunout na druhé místo, pro ostatní, ne tak často používané programy. Další důvod je také hlasitost, přítelkyni štve, když mi v noci harddisk chrochtá mnohem hlasitěji, než hučí PC. S cenou samozřejmě co nejníže, peněz je vždy málo.

Předem děkuji.

No to se dá říct ovšem,7 let mě jede v PC MB Asus SLI Deluxe DDR2 bez nejmenšího problému jsem zvedavej co vydrží nová MB DDR3.:-)Otázka co koupit dneska za značku RAM:-)
Zajímavý že u MB Asus,AMD se dost píše ze ty MB piskaj - cívky a bere se to jako normální, Stará MB co mám nevydá ani hlásku, to se ten standart pěkně posunul.:-D