Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pevný disk nepřiřazeno

Zdravím.Mám v PC dva HDD. Po nainstalování Win 8 64bit jeden disk zůstal systémový. Z druhého si system zarezervoval 350MB a zbytek 297,75GB nepřiřazeno. Nevíte prosím jak znova přiřadit? Děkuju za rady.

OS W8/64 bit. na jednom hdd bude delená takto, v stručnosti:

c:\ aktívna a primárna boot partícia o veľkosti 350MB (neoznačená písmenom v grafickom prostredí W8).

d:\ primárna partícia určená systému W8 - zostatok kapacity hdd.
(označená písmenom C:\)

Ak máš oba fyzické hdd disky takto blbo samotným W8 rozhodené (počítam s tým, že na druhom fyzickom disku, ktorý máš určený len na dáta a zálohy) ti svojvoľne vytvoril systém pri preinštalácii aktívnu a primárnu partíciu o veľkosti 350MB), potom je nutné vykonať cestou externého média bitovú kópiu tohoto oddielu, presunúť ho na prvý disk na ktorom si budeš musieť najprv vytvoriť nový oddiel recipročnej veľkosti s nastavením "aktívneho a primárneho". Veľkosť a zmena oddielov s presúvaním uložených dát je možná.

Je to sic práca pre forenzného odborníka, formou platných nástrojov.