Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto pomozte plz

dobry den chtel bych se zeptat jasli pocitac HP Pavilion 500-100ec utahne watch dogs a assasins creed 3,4 gta 4

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.
add (Kurt)

Boha jeho nebudeme za tebe hledat konfiguraci toho pc, nejsi snad král nějaký. Kromě toho ty konfigurace mohou být různé jako u Dellů (který dává od lowend i5 po 4jádro i7). Nebo do taky do dává na výběr mezi SSD a HDD(asi ze setrvačnosti)