Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepšení PC

Dobrý den
Poprosil bych o radu ohledně vylepšení počítače na herní. Připravil jsem si na to rozpočet přibližně 15 tisíc +- pár tisíc. Nejraději budu, když mi napíšete ,které komponenty koupit, tak aby vše společně fungovalo. Možná budu radši pro verzi AMD.
Děkuji

Komponenty mého PC
Základní deska: MSI G31TM-P21
Procesor: Intel Core 2 QUAD Q9400
Pevný disk: Seagate Barracuda 1TB
Operační paměť: 2x DDR2 Kingston 2GB 800MHz
Skříň: Middle Tower 400W
Zdroj: Deer DR-8400BTX 400W
Grafická karta: ASUS EN9600GT (1024MB)
Operační systém: Windows Home Premium 7 32bit

Moje představa byla ponechat mechaniku, skříň, pevný disk, případně operační systém a zbytek se pokusit prodat, nebo darovat. Ovšem jestli říkáte, že je to blbost, že se to nevyplatí, tak budu skládat celý nový od základu. A ten rozpočet byl myšlen řekněme do 18 tisíc s tím, že když to bude nějakou stovku přes, tak to nevadí.