Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení LED TV LG (Hdmi) s PC (DVI)

Zdravím.
Chtěl jsem propojit LED TV s PC (graf. karta ATI Radeon 9550, 256 Mb, VGA, DVI) kabele na jedne straně HDMI do televize a na druhé straně DVI do PC,ale prostě to spolu nechce komunikovat,když to mám připojené k sobě a mám zapnutou TV a zapnu PC tak se na TV zobrazí jak nabíhá Windows XP, ta úvodní obrazovka a když to zobrazit dál, tak to na Tv hodí chybu a nic nejde, nevíte někdo kde by mohla bát chyba? Jo TV má 2x HDMI.
Díky moc.

- Ono se dá pochopit, ze na obou dvou nemúzes mít to samé, jelikoz más nastaveny ten určity obraz jako vychozí (tam kde vidís startWindows po Boot)

TV hodí chybu

- O jakou chybu? Zobrazení, nebo códovou informační?
- AMD driver má v nastavení EYEFINITY, moznost preference a upresnēní, dle driverú (s tím ze vlastnís poslední verzy)