Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OExpress_nejde posílat pošta

Při odesílání pošty přes OExpress pod WinXPPro na mě vyskočí hláška o chybě 554 "Service Unavailable
Client host...blocked using bl.spamcop.net..."atd. Tam jsem zjistil, že má IP adresa je opravdu blokovaná. Používám právě i jiného em.klienta (Thunderbird), ve kterém tento problém není, posílání funguje normálně. Volal jsem i providerovi, který mi ale neumí pomoci. Bohužel musím na tomto pc mít instalovaný i OE, jinak bych se tady neptal a vyhodil ho. Co se s tím dá dělat? Je nějaké speciální nastavení v OE, co to upraví? Nebo nějaký prográmek, který to umí?
díky za radu
Petr

co tak napisat nieco o konfiguracii? ci mame zase vestit? to co ti zahlasil oe nesuvisi s klientom ale je to hlaska ze tvoj smtp server (resp v tomto pripade tvoj klient) je na blackliste spamcopu. takze bolo by fajn keby si nam prezradil aky smtp server pouzivas

bývá normální, že zatímco pop3 máš podle adresy svého mailu, smtp server nastavuješ podle svého providera, něco jako smtp.tvůj_provider.cz

když máš i normální poštovní klient, fascinuje mě že toužíš používat zároveń outlook express - leda že bys nutně potřeboval dostávat viry.