Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OExpress_nejde posílat pošta

Při odesílání pošty přes OExpress pod WinXPPro na mě vyskočí hláška o chybě 554 "Service Unavailable
Client host...blocked using bl.spamcop.net..."atd. Tam jsem zjistil, že má IP adresa je opravdu blokovaná. Používám právě i jiného em.klienta (Thunderbird), ve kterém tento problém není, posílání funguje normálně. Volal jsem i providerovi, který mi ale neumí pomoci. Bohužel musím na tomto pc mít instalovaný i OE, jinak bych se tady neptal a vyhodil ho. Co se s tím dá dělat? Je nějaké speciální nastavení v OE, co to upraví? Nebo nějaký prográmek, který to umí?
díky za radu
Petr

co tak napisat nieco o konfiguracii? ci mame zase vestit? to co ti zahlasil oe nesuvisi s klientom ale je to hlaska ze tvoj smtp server (resp v tomto pripade tvoj klient) je na blackliste spamcopu. takze bolo by fajn keby si nam prezradil aky smtp server pouzivas