Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP adresa

Mam takovy dotaz- mnohokrat se nejen me stalo, ze pri hrach a jinych aktivitach dostanu treba IP bann. Zajimalo by me, jak je to se hranim her na stejnem servru z PC a ntb pripojenych ke stejnemu zdroji k netu (PC pres RJ/45 a ntb pres wifi). Da se zmenit IP adresa nebo jen "neco" nastavit v routeru ?!

pokud je na routru nastaveny preklad adres, pak budou vsechny pocitace vystupovat za jedinou IP adresou.. Jen doplnim, ze router zdeleka neni jen krabicka all in one co koupis za tisicovku. Routry v internetu naopak zadnym NAT ani firewallem netrpi ;-)