Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to dobrá koupě?

Dobrý den,

má toto hodnotu 10.000 Kč a bude mi to platné na mou práci - grafik?

Všem děkuji za odpovědi :-)

PROCSOR: Intel core i7-3770k
Operacni pamet: 8GB (2x4GB-1600hz)
HDD: 500GB
Zakladni deska: asus
Grafická karta: GeForce GTX 260 896MB
Zdroj:750w
Monitor: Samsung 22" (LCD)
(+klavesnice + mys)

Grafiky by se měl naučit monitor, takže označení Samsung 22" je něco jako Škoda Octavia, nevíme, jestli na benzín, naftu, s klimatizací, IPS, barevným pokrytím, odchylkou barev. Takže to je tajemství.

Jediné, co na této sestavě mě přitahuje, je i7-3770K, jeho výkon je vskutku brutální (podobný mám na notebooku asi o 10% méně výkonný).

RAMky jsou všechny stejný, disk je výběhový 500GB za 500Kč, deska asus je taky tajemství, zdroj taky a v grafikách se nevyznám

A v neposlední řadě myš, co když jde o nějakou optickou parodii.

Zdroj:750w

To bude něco úžasného! K čemu "taktovací" CPU? Nač starší a žravá grafika? Asus? Nějak mi ušlo, že by vyráběl pouze jediný typ desky - nulová informace! O skříni také nic, asi se to bude jen tak válet po stole. Jestli paměti splňují specifikace JEDEC, to také nikdo nezjistí.
Jakákoliv rada je vzhledem k "bruntálním" informacím nemožná.