Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to dobrá koupě?

Dobrý den,

má toto hodnotu 10.000 Kč a bude mi to platné na mou práci - grafik?

Všem děkuji za odpovědi :-)

PROCSOR: Intel core i7-3770k
Operacni pamet: 8GB (2x4GB-1600hz)
HDD: 500GB
Zakladni deska: asus
Grafická karta: GeForce GTX 260 896MB
Zdroj:750w
Monitor: Samsung 22" (LCD)
(+klavesnice + mys)

Grafiky by se měl naučit monitor, takže označení Samsung 22" je něco jako Škoda Octavia, nevíme, jestli na benzín, naftu, s klimatizací, IPS, barevným pokrytím, odchylkou barev. Takže to je tajemství.

Jediné, co na této sestavě mě přitahuje, je i7-3770K, jeho výkon je vskutku brutální (podobný mám na notebooku asi o 10% méně výkonný).

RAMky jsou všechny stejný, disk je výběhový 500GB za 500Kč, deska asus je taky tajemství, zdroj taky a v grafikách se nevyznám

A v neposlední řadě myš, co když jde o nějakou optickou parodii.

Touchwood a satyr s trochu mýlíte:

Rank	Jméno			Cache		TDP	Freq.		3DMark	CBMulti	CBSingl	Pi(sec)	Prime(sec)
(26.) Intel Core i7-3740QM	1MB + 6MB	45	2700 ‑ 3700	68372	1.532	6.962	10.18	7.58
(10.) Intel Core i7-3770K	1MB + 8MB	77	3500 ‑ 3900	72294	1.65	7.72	9.38	6.3

OK, uznávám, že QM/MQ verze i7 jsem přímo na mysli neměl, protože to jsou spíše procesory do DTR, než do mobilních strojů (měl jsem na mysli spíše "M" verze).

Je celkem logické, že nativní "mobilní" 4-jádro bude hodně srovnatelné s desktopem.

Zdroj:750w

To bude něco úžasného! K čemu "taktovací" CPU? Nač starší a žravá grafika? Asus? Nějak mi ušlo, že by vyráběl pouze jediný typ desky - nulová informace! O skříni také nic, asi se to bude jen tak válet po stole. Jestli paměti splňují specifikace JEDEC, to také nikdo nezjistí.
Jakákoliv rada je vzhledem k "bruntálním" informacím nemožná.