Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zablokovany Internet explorer 7

Zdravím,
jakmile spustím IE 7, tak mně naskočí modrá obrazovka s varováním,že byl detekován škodlivý Spyware.Dole jsou tři možnosti kde po kliknutí se objeví stránky výrobců kteří vyrábějí tyto programy na odstranění spywaru.Zkoušel jsem tyto odkazy smazat ale stále nic.Napíšu jinou startovací stránku a zase se objeví tahle potvora.Neví někdo kam šáhnou a co smazat.
Dík

Po spuštění IE 7 se objeví panel s hláškou na nebezpečí spouštět tyto stránky.Dole jsou tři odkazy na firmu Spy sherif která vyrábí programy na čištění infikovaných počítačů.Stránka má název secure 32 html.Toto je na C disku a také v sys.32.Smazal jsem to a explorer nenaběhl protože hledal cestu k tomuto odkazu.Používám Avast home a nic víc.Neměl jsem s tím zatím problémy.
Díky za rady.

vlasto, laikům nepatří internet explorer do rukou, neumí si ho zabezpečit. pak se marně pokoušejí - jako ty - odstranit spyware antivirem. pokud si vzpomínáš na nedávné zprávy v tv - vykradená konta v kb a čs, to je právě "úspěch" internet exploreru.

asi se ti při startu spouští nějaký program, který ti mění nastavení ie. jedna možnost je zkusit ho sám najít v logu hijackthis. druhá je že log pošleš na net k analýze a necháš druhé, aby breberku našli za tebe. nebo pustíš nějaký přehled automaticky startujících procesů a zkusíš ho najít sám - doporučuju Starter

Mám ještě k tomuto jeden problém.Nainstaloval jsem si k tomuto problému program Spy sweeper a nemohu ho odinstalovat.Když dám ubrat program tak se to maže a potom to žádá restart.Po odsouhlasení jdou Win do vypínání,ale asi po 10 minutách nic nedělání to musím restartovat a po naběhnutí je zatuhlý.Start v nouzi a obnova to spraví.Jak ho ale dostanu pryč z počítače.Neví někdo?
Dík

Ukončit službu SpySweeper není tak jednoduché. Dva způsoby popisuje Trashman u své češtiny spysweepercz.html a ještě jsem viděl další způsob, přes program pro stahování aktualizací Spy Sweeper Updater. Vlasto, ještě mám nápad (neověřený). Hned po stažení aktualizace do programu, než restartuješ počítač, tak by měla být služba ukončená.