Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zablokovany Internet explorer 7

Zdravím,
jakmile spustím IE 7, tak mně naskočí modrá obrazovka s varováním,že byl detekován škodlivý Spyware.Dole jsou tři možnosti kde po kliknutí se objeví stránky výrobců kteří vyrábějí tyto programy na odstranění spywaru.Zkoušel jsem tyto odkazy smazat ale stále nic.Napíšu jinou startovací stránku a zase se objeví tahle potvora.Neví někdo kam šáhnou a co smazat.
Dík

Mám ještě k tomuto jeden problém.Nainstaloval jsem si k tomuto problému program Spy sweeper a nemohu ho odinstalovat.Když dám ubrat program tak se to maže a potom to žádá restart.Po odsouhlasení jdou Win do vypínání,ale asi po 10 minutách nic nedělání to musím restartovat a po naběhnutí je zatuhlý.Start v nouzi a obnova to spraví.Jak ho ale dostanu pryč z počítače.Neví někdo?
Dík