Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sapphire Radeon X1950 Pro 256MB

Sháním pomoc, kde se dá...
Potřebuji poradit, jak správně tuhle kartu zapojit. Je u ní upozornění, že se musí propojit napájení se zdrojem a s HDD /podle obrázku rozdvojený kabel ze zdroje jedním 4pin konektorem do grafiky a druhým do HDD/. Na grafice je ale jenom "zástrčka" na 6pin konektor /stejný je vyveden ze zdroje/. Mám tedy ten 6pin konektor ze zdroje zapojit do grafiky?
P.S.: Žádné redukce v balení nejsou.

sice jsem s pci-e grafikama ktery potrebujou extra napajeni moc do styku neprisel, ale to co pises je zrejme rozdvojka molex konektoru a na grafice mas napajeni pro pci-e a zdroje tyto konektory uz mivaji (bez potreby redukce). Proste to tam z toho zdroje pichni :)

Ahoj, já Ti sice neporadím, ale chci od Tebe odpověď. Jelikož i mne tato graf. karta zaujala, tak bych rád věděl kdes' ji sehnal a za kolik a zda ji máš pro AGP 8 slot (prý by měla být i pro verzi AGP 8). Pokud budeš ochoten mi to sdělit samozřejmě. Jenom na okraj, možná je to úplná blbost, ale jedna paní povídala, že snad existuje něco pro graf. karty na PCI-E, ke kterým se dá jakási redukce a pak to jde vložit do AGP. A nejedná se i o tvůj případ, kdy relativně stejná GK pro PCI-E má jiné připojení na přídavný zdroj jako GK pro AGP slot? No nic, to je ale slátanina, prosím spíš o odpověď na první část. Děkuji.

napajecí redukce je součásti balení (vím to, protože jsem jich už pár prodal), pokud ho tam nemáš (bývá na dně krabice), měl bys reklamovat. Pokud máš tento konektor přímo ve zdroji, můžeš použít tento 6-pinový konektor.