Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sapphire Radeon X1950 Pro 256MB

Sháním pomoc, kde se dá...
Potřebuji poradit, jak správně tuhle kartu zapojit. Je u ní upozornění, že se musí propojit napájení se zdrojem a s HDD /podle obrázku rozdvojený kabel ze zdroje jedním 4pin konektorem do grafiky a druhým do HDD/. Na grafice je ale jenom "zástrčka" na 6pin konektor /stejný je vyveden ze zdroje/. Mám tedy ten 6pin konektor ze zdroje zapojit do grafiky?
P.S.: Žádné redukce v balení nejsou.

napajecí redukce je součásti balení (vím to, protože jsem jich už pár prodal), pokud ho tam nemáš (bývá na dně krabice), měl bys reklamovat. Pokud máš tento konektor přímo ve zdroji, můžeš použít tento 6-pinový konektor.